SZYMON MAGDZIARZ

Fizjoterapeuta

Absolwent dziennych studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. W chwili obecnej rozszerza swoje kwalifikacje będąc na ostatnim roku czteroletnich studiów z medycyny osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Poznaniu.

W swojej pracy skupia się głównie się na dysfunkcjach układu ruchu, stanach pourazowych, dysfunkcjach stomatologicznych oraz bólach kręgosłupa o przebiegu ostrym i chronicznym. W gabinecie cechuję się holistycznym oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta skupiając się na dokładnym wywiadzie oraz badaniu przedmiotowym aby trafnie określić rzeczywiste źródło problemu oraz dobrać odpowiednie narzędzia do pracy.

Duży nacisk stawia na edukację pacjenta, dokładne omówienie przyczyn zaistniałej dysfunkcji oraz profilaktykę w celu poprawy codziennego funkcjonowania. Cały czas doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz zapoznawanie się z literaturą specjalistyczną i nowymi badaniami w celu podnoszenia jakości swoich usług.

Szymon Magdziarz – ZnanyLekarz.pl