WERONIKA HAŃCZEWSKA – MŁYNEK

Fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując z dziećmi i dorosłymi z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołami genetycznymi oraz z innymi zaburzeniami neurologicznymi. Zajmuje się również pacjentami cierpiącymi na różne dolegliwości bólowe, począwszy od bólów kręgosłupa, migren czy urazów mięśni i stawów.

W swojej praktyce korzysta z metod terapii manualnej, terapii wisceralnej, terapii powięziowej, kinesiotapingu, pinoterapii, suchego igłowania i masażu głębokiego. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z dużym zaangażowaniem, gdyż nie ma nigdy dwóch takich samych przypadków. W swojej pracy stara się uświadamiać swoim pacjentom, jak ważny jest ruch, i ile można dzięki niemu zdziałać.

Od zawsze wiązała swoją pracę z drugim człowiekiem. Zawód fizjoterapeuty jest jej pasją, dlatego stale doszkala się w dziedzinie fizjoterapii oraz pokrewnym kierunkach. Prywatnie uwielbia zwierzęta, dobry film i podróże.

Weronika Hańczewska – ZnanyLekarz.pl